„Mój Boski Rozwód”
monodram komediowy z piosenkami.
Bridget Jones 10 lat po jej perypetiach uczuciowych.
Historia nadziei, rozpaczy, walki o siebie, radości i miłości.
Na scenie – Aneta Todorczuk i jej pies Prozak!
12 kwietnia 2024, godz. 19:00 sala widowiskowa GCK
Cena 50 zł (40 zł z Giżycką Kartą Mieszkańca).

Mąż właśnie odszedł do młodszej. Córka właśnie wyprowadziła się do chłopaka. Matka woli oglądać „Milionerów”, niż słuchać twoich lamentów, a jedyną radą jaką w tej sytuacji usłyszałaś od „przyjaciółki” to – SCHUDNIJ!
No żesz!…
Co ci zostało? Tylko ukochany Prozaczek. I wcale nie chodzi o cudowną tabletkę na wszystkie bóle tego świata, a o jedyną, najukochańszą czterołapą pociechę. Psinę o tym wdzięcznym imieniu.

Angela i Prozak to ludzko-psia cudownie zgrana para, która opowie historię pełną humoru, śmiechu, łez i muzyki.
Waleczno-emocjonalna Angela i stoicko- kudłaty Prozak przez ponad godzinę poprowadzą Was ścieżkami historii swojego życia, nie szczędząc przy tym sporej porcji autorefleksji okraszonej wzruszeniem i radością.
„Mój boski rozwód” – ta słodko-gorzka opowieść, ze świetnymi kawałkami muzyczno-wokalnym, z pewnością podziała na Was jak emocjonalny plaster i cudowne przytulenie, którego tak często potrzebujemy w naszym życiu.
Piosenki do spektaklu napisali zespół wespół Aneta Todorczuk i Michał Lamża. Aneta Todorczuk debiutuje w roli autorki tekstów. W rolach głównych zobaczymy: jako Angelę Anetę Todorczuk i Prozaka w roli … Prozaka – oskarowy debiut sceniczny (niech się schowa osiołek IO).

WYSTĘPUJĄ:
Aneta Todorczuk – Angela
Prozak – pies

TWÓRCY:
Autor: Geraldine Aron
Tłumaczenie: Anna Wołek, Krystyna Podleska
Reżyseria: Anna Gryszkówna
Asystent reżysera: Marta Jachnik
Muzyka: Michał Lamża
Teksty piosenek: Aneta Todorczuk
Zapraszamy
Skip to content