Aktualności » Alicja Bachleda–Curuś otworzyła festiwal filmowy w Giżycku

Na zaproszenie organizatorów festiwalu Visa Kino Letnie 5 lipca w Giżycku gościła Alicja Bachleda-Curuś. W Kinie Nowa Fala spotkała się z miłośnikami kina, została matką chrzestną katamaranu turystycznego Alicja i uroczyście zainaugurowała giżycką odsłonę najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017.  

W Kinie Nowa Fala gwiazda towarzyszyła polskiej premierze kinowej filmu „Dziewczyna ma kłopoty”, w którym zagrała główną rolę. Po projekcji, wszyscy miłośnicy jej talentu mieli okazję wziąć udział w spotkaniu z aktorką. 

Następnie udała się do portu Żeglugi Mazurskiej, gdzie ochrzciła turystyczny katamaran imieniem Alicja, a wieczorem, w Ekomarinie, otworzyła giżycką edycję festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017!

W Giżycku nad jeziorem Niegocin, mieszkańcy i turyści, będą mogli bezpłatnie oglądać plenerowe projekcje, w środowe i czwartkowe wieczory, przez całe wakacje.
Tradycyjnie już, dzięki festiwalowej częstotliwości radiowej, żeglarze będą mogli również zawijać do portu i oglądać filmy z zacumowanych w Ekomarinie jachtów!

Zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie na stronie internetowej festiwalu http://www.kino.visa.pl oraz na naszym Facebooku :) 

Powrót do listy aktualności