Aktualności » "Atak paniki" – Nie zapomnisz tego, nie ma szans

Pamiętacie, że jeden z pierwszych w Polsce przedpremierowych pokazów filmu Atak Paniki odbył się w Kinie Nowa Fala w Giżycku? Sala pękała wtedy w szwach, a na kinowej scenie pojawiły się gwiazdy filmu Artur Żmijewski i Aleksandra Adamska. To był dzień pełen filmowych wrażeń, którego nie sposób zapomnieć!
Wszystkich, którym nie udało się wtedy usiąść w fotelu lub głodnych powtórki z rozrywki - zapraszamy na seanse filmu już od 19 stycznia!   

Atak paniki to wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie. Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę.

W filmie zobaczymy plejadę znanych polskich gwiazd kina oraz młodych aktorów z ogromnym potencjałem: Artur Żmijewski, Magdalena Popławska (która za rolę w filmie zdobyła nagrodę na 42. FPFF w Gdyni), Dorota Segda, Grzegorz Damięcki, Aleksandra Adamska czy Aleksandra Pisula...

Brawurowa komedia, w której nic nie jest tym czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo.

Atak paniki – Nie zapomnisz tego, nie ma szans

Premiera 19 stycznia, zapraszamy!
www.kino.gizycko.pl/film/126

Powrót do listy aktualności