Aktualności » Ostatni Maraton Filmowy w 2017 - 29 grudnia

Przypominamy, że już w najbliższy piątek, 29 grudnia, o godz. 19:30 odbędzie się ostatni tegoroczny maraton filmowy w Kinie Nowa Fala. 
Tym razem w repertuarze znajdą się dwie niesamowite nowości kinowe - Król rozrywki oraz Morderstwo w Orient ExpressieW obu tych filmach zobaczymy plejadę znanych gwiazd kina i przeniesiemy się do świata drugiej połowy XIX oraz początków XX wieku wypełnionego pięknymi kostiumami i scenografiami.
Na maraton dostępne są dwa rodzaje biletów: normalny - 30 zł, ulgowy - 28 zł. Można je zakupić poprzez naszą stronę internetową TUTAJ i w kasie kina, jeden bilet umożliwia wejście na oba filmy. 

Opisy filmów: 

Król rozrywki (start o godz. 19:30, 105 min.) to film inspirowany losami legendarnego P.T. Barnuma, który opowiada historię wizjonera, gotowego na wszystko, by urzeczywistnić ideę olśniewającego widowiska, który stał się sensacją na miarę światową. Oryginalny musical, który ukazuje narodziny amerykańskiego przemysłu rozrywkowego.
ZWIASTUN

Morderstwo w Orient Expressie (start o godz. 21:30, 114 min.) to ekranizacja klasycznej powieści kryminalnej Agathy Christie, wyreżyserowana przez pięciokrotnie nominowanego do Oscara Kennetha Branagha. On sam gra także słynnego detektywa Herculesa Poirot, rozwiązującego sprawę morderstwa, którego ofiarą w najsłynniejszym pociągu świata pada wpływowy amerykański biznesmen.
Luksusowa podróż staje się punktem wyjścia do stylowej, pełnej napięcia i zaskakującej opowieści sensacyjnej, uznawanej za największą zagadkę kryminalną wszech czasów. Trzynaścioro pasażerów uwięzionych zostaje w pułapce, nie wiedząc, co ich czeka. Jeden człowiek musi wskazać mordercę, zanim ten zaatakuje ponownie. 
ZWIASTUN

Wspólnie pożegnajmy 2017 rok w Kinie Nowa Fala, zapraszamy! 

Powrót do listy aktualności