Aktualności » "Coco" w ramach EXTRA ŚRODY

Już w najbliższą środę, 20 grudnia, o godz. 18:00 zapraszamy na seans przepięknej animacji Coco przeznaczonej nie tylko dla najmłodszych widzów, ale całej rodziny. Film jest perełką wytwórni Disney i w przepiękny sposób przedstawia piękną historię. Na pewno wyjdziecie z tego seansu zachwyceni! 

Opis filmu:
Mały Miguel, zafascynowany grą na gitarze marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola. Niestety jego planów nie pochwalają najbliżsi. Seansom Coco towarzyszy krótkometrażówka Kraina Lodu. Przygoda Olafa.
Miguel w pogoni za swoją pasją i wbrew rodzinnemu zakazowi muzykowania w tajemniczych okolicznościach trafia do niezwykłej Krainy Zmarłych, gdzie odkrywa historię swojej rodziny…

Uwaga! Kasę kina tego dnia otwieramy o godz. 17:00 i będzie można zakupić w niej bilety w regularnych cenach, czyli:

Bilet normalny – 17 zł
Bilet ulgowy – 15 zł
Bilet dla posiadaczy karty dużej rodziny – 14 zł

Dodatkowo, na seanse w cyklu EXTRA ŚRODA tradycyjnie dla wszystkichdostępne są bilety promocyjne w cenie 14 zł, ale można je zakupić jedynie poprzez naszą stronę internetową. 

Aby kupić bilet przez internet, wystarczy kliknąć w ikonę "Kup bilet" na stronie filmu www.kino.gizycko.pl/film/112 i postępować zgodnie z instrukcjami. Otrzymany SMS-em lub mailowo bilet należy okazać pracownikowi kina przed seansem.

Zapraszamy! :) 

Powrót do listy aktualności