Aktualności » Na co z dziećmi do kina?

W naszym grudniowym repertuarze znalazło się kilka rewelacyjnych pozycji dla najmłodszych, które na pewno skradną ich serca. Podczas intensywnego okresu świątecznych przygotowań, warto jest dostarczyć swoim pociechom dawkę filmowej rozrywki, tym bardziej, że na naszym ekranie zdecydowanie jest co oglądać! 

Od dzisiaj, 15 grudnia, do niedzieli oraz w najbliższą środę (EXTRA ŚRODA) zobaczycie u nas niesamowitą perełkę wytwórni Disneya, czyli animację Coco. Jest to niesamowita pod względem wizualnym, ale przede wszystkim merytorycznym opowieść o chłopcu, który zafascynowany grą na gitarze marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola. 

Na ekranie w ten weekend pojawi się także Mikołaj i Spółka. Jest to propozycja komediowego kina dla całej rodziny. Gdy wszystkie elfy zachorują i nie ma komu pakować prezentów, Święty Mikołaj (w tej roli znany z wielu ról komediowych Alain Chabat) wyrusza na poszukiwanie lekarstwa. Na swojej drodze spotyka zwariowaną rodzinkę, która pomoże mu w szalonej misji. W filmie zobaczycie też piękną francuską aktorkę Audrey Tautou znaną z filmu Amelia

W piątek, 22 grudnia, swoją ogólnopolską premierę będzie miała zaskakująco piękna Magiczna zima Muminków. To wielki powrót kultowej bajki autorstwa Tove Jansson, tym razem na dużym ekranie. Muminki od lat cieszą się sławą kultowych bohaterów zarówno książkowych, jak i telewizyjnych, które na stałe weszły do polskiej popkultury. U rodziców film przywoła wiele miłych wspomnień związanych ze znanymi postaciami, a najmłodsi widzowie pokochają go za magiczny charakter. 

A już po świętach od 26 grudnia na specjalnych przedpremierowych pokazach obejrzycie u nas drugą część szalonych i zabawnych przygód uroczego misia, którego pokochały miliony na całym świecie. Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłon­ności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo... Czy wyjdzie z tego cało? Przekonajcie się już pod koniec grudnia! 
Paddington 2 na ekrany polskich kin trafi 29 grudnia, ale już 26-28 specjalnie dla Was zagramy jeden pokaz przedpremierowy dziennie. 

Zapraszamy Was serde... świątecznie! :-)

Powrót do listy aktualności