Aktualności » Wielkie Otwarcie Giżyckiego Centrum Kultury już 17 czerwca

W dzień otwarcia na odwiedzających czeka wiele atrakcji. Zapraszamy na bezpłatne pokazy filmu Munio: Strażnik księżyca, zachwycającej animacji, która zahipnotyzuje nie tylko najmłodszych widzów! Bezpłatne bilety na seanse o godz. 16:00 oraz 18:00 będzie można odebrać osobiście w tymczasowej siedzibie (ul. Sikorskiego 3c) Giżyckiego Centrum Kultury.

A już od 18 czerwca zapraszamy na biletowane projekcje gorących nowości kinowych. Na dobry początek przedpremierowy pokaz obsypanej nagrodami animacji Czerwony Żółw oraz premiery filmów akcji takich jak Król Artur: Legenda miecza czy Wonder Woman i super hitu Strażnicy Galaktyki vol. 2. Tym samym kino wraca do Giżycka na stałe, z najlepszym premierowym repertuarem!

Program otwarcia:

9:00 – 10:30 - w cyklach półgodzinnych będzie możliwość zwiedzenia budynku Giżyckiego Centrum Kultury (maksymalna liczba osób w każdym wejściu: 50 osób)
12:00 - Oficjalne otwarcie budynku Giżyckiego Centrum Kultury oraz spektakl teatralny "Spotkaj Mnie" w wykonaniu grupy teatralnej GCK
14:00 - Koncert zespołu Załoga Dr. Bryga
16:00 - Seans filmu "Munio: Strażnik księżyca"
18:00 - Seans filmu "Munio: Strażnik księżyca"

Tego dnia również akcja charytatywna na rzecz giżycczanina Adriana Jarosza pod patronatem burmistrza Giżycka. Zbiórka pieniędzy będzie kontynuacją akcji prowadzonej podczas Piłkarskiego Turnieju Gwiazd.

*Aby skorzystać z bezpłatnego wstępu na wydarzenia związane z otwarciem Giżyckiego Centrum Kultury, niezbędna będzie wejściówka, która będzie do odbioru w tymczasowej siedzibie (ul. Sikorskiego 3c) Giżyckiego Centrum Kultury (maksymalnie po 2 na jedną osobę, na jedno z proponowanych wydarzeń). Odbiór wyłącznie osobisty. Wejściówki będą rozdawane od 12.06.2017- 14.06.2017.

Zapraszamy do działu Kup bilet po szczegółowy harmonogram projekcji oraz do zakupu biletów on-line lub telefonicznej rezerwacji miejsc.
 

 

Powrót do listy aktualności