Aktualności » Kino Seniora 18-19 listopada

Już w najbliższy weekend zapraszamy wszystkich seniorów, i nie tylko, na kolejne seanse w ramach naszego cyklu filmowego - Kino Seniora.
W sobotę, 18 listopada, o godz. 13:00 i niedzielę, 19 listopada, o godz. 14:00 odbędą się pokazy specjalne filmu biograficznego Michała Kondrata "Dwie korony" opartego na życiu Maksymiliana Kolbe. Na seanse tradycyjnie dostępne będą bilety seniora (60+) w cenie 12 zł
Bilety można zakupić poprzez naszą stronę internetową oraz w kasie kina otwieranej godzinę przed pierwszym seansem danego dnia. 

Opis filmu:

Pierwszy film ukazujący nieznane dotąd powszechnie fakty z życia o. Maksymiliana Kolbe, począwszy od jego dzieciństwa, aż do heroicznej śmierci. To film o niezwykłym człowieku, który oddał swoje życie aby uratować inne.
To film o wizjonerze, którzy przekraczał granice ludzkich ograniczeń. Jego odwaga, wiara i przekonanie o potrzebie wielkiej misji czyniły go niezwykłym i wyjątkowym.
W filmie wystąpili znakomici polscy aktorzy. W rolę o. Maksymiliana Kolbe wcielił się Adam Woronowicz. W pozostałych rolach zagrali Cezary Pazura, Artur Barciś, Maciej Musiał, Antoni Pawlicki, Dominika Figurska, Sławomir Orzechowski i inni.

Zapraszamy! 

Powrót do listy aktualności