Aktualności » Ho, ho, ho!

Czy Listy do M. 3 Tomasza Koneckiego przebiją wynik Botoksu Patryka Vegi, który zanotował najlepsze otwarcie tego roku z 700 tysiącami widzów w pierwszy weekend wyświetlania? 

Już dzisiaj o godz. 20:30 odbędzie się przedpremiera kolejnej odsłony polskiego superhitu na naszym ekranie. Będzie to debiut trzeciej części serii świątecznych komedii, które doskonale znacie i które skradły serca milionów Polaków - Listy do M. oraz Listy do M. 2. W filmie zobaczymy znanych i uwielbianych bohaterów, takich jak: Melchior (Tomasz Karolak), Wojtek (Wojciech Malajkat) czy państwo Lisieccy (Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk), a także sporo nowych postaci, w które wcielili się: Borys Szyc, Izabela Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka.  
I tym razem w filmie nie zabraknie humoru, wzruszeń, świetnej muzyki i mooocy miłości. Opowie on historię kilku osób, których w jeden magiczny dzień spotyka mnóstwo niespodzianek i wyjątkowych chwil. To jedna z niegłupich polskich komedii, na którą naprawdę warto wybrać się do kina, szczególnie w towarzystwie najbliższych. 

Nie pozostaje nam nic innnego, niż zaprosić Was na dzisiejszy pokaz przedpremierowy i weekendowe seanse, które ruszają od jutra. Bilety dostępne są w przedsprzedaży internetowej na naszej stronie oraz w kasie kina otwartej w piątki, soboty i niedziele godzinę przed pierwszym seansem. 

Do zobaczenia w Kinie Nowa Fala! :-) 

Powrót do listy aktualności