Aktualności » Kino Seniora 7 - 8 października

Już w ten weekend zapraszamy wszystkich seniorów, i nie tylko, na kolejne seanse w ramach Kina Seniora w Nowej Fali.
W dniu 7 października o godz. 13:00 i 8 października o godz. 12:00 odbędą się pokazy specjalne filmu dokumentalnego "Fatima. Ostatnia tajemnica" , na które tradycyjnie dostępne będą bilety seniora (60+) w cenie 12 zł
Bilety można zakupić poprzez naszą stronę internetową (TUTAJ) oraz w kasie kina otwieranej pół godziny przed pierwszym seansem danego dnia. 

Zapraszamy!

Opis filmu:
Monica, poszukująca pracy montażystka, dostaje propozycję zmontowania filmu o konsekwencjach objawień fatimskich. Jako agnostyczka przyjmuje zlecenie z niechęcią. Podczas pracy przed jej oczami przewinie się kronika nadzwyczajnych wydarzeń, które zmącą jej spokój, aby w końcu na zawsze odmienić jej życie. Czy objawienia fatimskie naznaczyły historię świata? Dziwne „zbiegi okoliczności” wskazują, że tajemnicze objawienia z Fatimy wpłynęły na bieg historii ostatnich stu lat! Intrygujący obraz hiszpańskich twórców na styku fabuły i dokumentu. Ujawnia nieznane fakty i przedstawia fascynujący przegląd zdarzeń, które na długo zapadną w pamięć i serca widzów. Dodatkową niespodzianką dla polskich odbiorców będzie odkrycie, jak wiele wątków tej opowieści dotyczy naszego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się ze

Powrót do listy aktualności