Filmy

POKAZ OTWARTY

FARAON - Premiera po latach

Czas trwania:
360 minut
Projekcja odrestaurowanej cyfrowo wersji filmu "Faraon" w reż. Jerzego Kawalerowicza. Po pokazie spotkanie z aktorami: Barbarą Brylską i Jerzym Zelnikiem oraz bliskimi Witolda Sobocińskiego. 

POKAZ SPECJALNY

Andre Rieu. Zatańczymy? - Retransmisja koncertu

Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
180 minut
Doroczne koncerty André Rieu w jego rodzinnym mieście Maastricht przyciągają fanów skrzypka ze wszystkich zakątków świata. Średniowieczny rynek zamienia się w spektakularne tło dla niezapomnianych koncertów wypełnionych humorem, zabawą i emocjami i oczywiście wspaniałą muzyką, w których każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku André Rieu zaprasza Cię do założenia butów do tańca i wzięcia udziału w roztańczonym koncercie zatytułowanym „Zatańczymy?”

Mary Poppins powraca

Kategoria:
familijny, przygodowy
Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
130 minut
Mary Poppins pomaga nowemu pokoleniu rodziny Banksów odnaleźć radość i zachwyt życiem, które zatracili w szarej codzienności. Niezawodna niania i jej magiczne zdolności jak zwykle przemienią każde zadanie w niezapomnianą , fantastyczną przygodę.

Seans filmu "Pewnego razu.. w Hollywood" i spotkanie z Rafałem Zawieruchą

Kategoria:
akcja
Grupa wiekowa:
15
Czas trwania:
165 minut
Pewnego razu... w Hollywood, nowy film Quentina Tarantino, to wycieczka do Los Angeles 1969 roku, gdzie wszystko zaczyna się zmieniać. Gwiazda TV Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler/kaskader Cliff Booth (Brad Pitt) przyglądają się biznesowi, w którym spędzili lata, z trudem go rozpoznając. W dziewiątym filmie scenarzysty i reżysera Quentina Tarantino zobaczymy niezwykłą obsadę i wiele wątków, które składają się na hołd odchodzącej w przeszłość złotej ery Hollywood.

FILM POLSKI

Na bank się uda

Kategoria:
komedia kryminalna
Grupa wiekowa:
12
Czas trwania:
110 minut
Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?

Piłsudski

Kategoria:
akcja, dramat historyczny
Grupa wiekowa:
12
To nie miało prawa się stać! Jest rok 1901. Józef Piłsudski „Ziuk” (Borys Szyc) po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego.

Toy Story 4

Kategoria:
animacja, familijny, przygodowy
Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
100 minut
Całą uwagę Chudego zawsze pochłaniała przede wszystkim opieka nad Andym, a potem nad Bonnie. Ale kiedy w pokoju Bonnie pojawia się nowa zabawka o imieniu Sztuciek, wielka wyprawa ze starymi i nowymi znajomymi u boku pokaże Chudemu, jak wielki może być świat dla zabawki. Sam Sztuciek — projekt rękodzielniczy będący połączeniem łyżki z widelcem — bynajmniej nie uważa się za zabawkę i najchętniej w ogóle zrezygnowałby z udziału w przygodzie.

Kraina cudów

Kategoria:
animacja, familijny
Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
85 minut
June, urodzona optymistka, dla której każdy nowy dzień jest nową przygodą, niespodziewanie odkrywa nieprawdopodobne, ukryte w lesie wesołe miasteczko – pełne niezwykłych atrakcji i zabawnych mówiących zwierząt. Tyle że coś tam nie gra

Król Lew

Kategoria:
animacja, familijny
Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
118 minut
Pośród afrykańskiej sawanny przychodzi na świat jej przyszły król. Mały Simba uwielbia swojego ojca, króla Mufasę. Jednak nie wszyscy są szczęśliwi z pojawienia się młodego lwiątka. Dawny następca tronu, Skaza, ma swoje plany dotyczące przyszłości Lwiej ziemi. W efekcie Simba opuszcza swoją rodzinę. Żyjąc na wygnaniu musi dorosnąć i, z pomocą zaskakującej dwójki przyjaciół, nauczyć się jak odebrać to, co jest mu należne.

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Kategoria:
akcja, przygodowy
Grupa wiekowa:
15
Czas trwania:
129 minut
Po ośmiu przebojowych filmach, które zarobiły na całym świecie prawie 5 miliardów dolarów, czas na pierwszy autonomiczny film, w którym Dwayne Johnson i Jason Statham ponownie wcielają się w postacie Luke’a Hobbsa i Deckarda Shawa.

Oszustki

Kategoria:
komedia kryminalna
Grupa wiekowa:
12
Czas trwania:
93 minut
W brawurowej komedii, z udziałem Anne Hathaway („Interstellar”, „Praktykant”, „Diabeł ubiera się u Prady”), Rebel Wilson („Pitch Perfect”, „Druhny”) i Alexa Sharpa („Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach”), młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch sprytnych oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn.

Pewnego razu.. w Hollywood

Kategoria:
dramat, kryminał
Grupa wiekowa:
15
Czas trwania:
165 minut
„Pewnego razu... w Hollywood”, nowy film Quentina Tarantino, to wycieczka do Los Angeles 1969 roku, gdzie wszystko zaczyna się zmieniać. Gwiazda TV Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler/kaskader Cliff Booth (Brad Pitt) przyglądają się biznesowi, w którym spędzili lata, z trudem go rozpoznając. W dziewiątym filmie scenarzysty i reżysera Quentina Tarantino zobaczymy niezwykłą obsadę i wiele wątków, które składają się na hołd odchodzącej w przeszłość złotej ery Hollywood.

Paskudy. Uglydolls

Kategoria:
animacja
Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
87 minut
Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonej na uboczu mieścinie Uglyville. Dla małej zadziornej Moxy to jednak

Aktualności

FARAON - Premiera po latach

Miłośników polskiego kina czeka nie lada gratka. W niedzielę 11 sierpnia zapraszamy do Kina Nowa Fala na wielkie wydarzenie filmowe, którym będzie „FARAON – premiera po latach”.

więcej aktualności