Filmy

POKAZ SPECJALNY

Maraton Horrorów w kinie Nowa Fala

Kategoria:
horror
Grupa wiekowa:
15
Czas trwania:
321 minut
Maraton Horrorów w kinie Nowa Fala, to niesamowita okazja do obejrzenia trzech przerażających filmów w naszym kinie! W sam raz na początek wakacji.

NOWOŚĆ

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Kategoria:
akcja, sci-fi
Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
135 minut
Młody Han Solo przemierzając galaktykę staje się przemytnikiem.

NOWOŚĆ

Na głęboką wodę

Kategoria:
dramat
Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
101 minut
Prawdziwa historia żeglarza-amatora w reżyserii zdobywcy Oscara, Jamesa Marsha („Teoria wszystkiego”) ze wspaniałymi rolami Colina Firtha i Rachel Weisz. Claire i Donald Crowhurst to szczęśliwe i zakochane w sobie małżeństwo z trójką dzieci. Gdy rodzinny biznes plajtuje, by zapewnić byt rodzinie, Donald decyduje się na ryzykowny krok. Pomysłowy wynalazca postanawia wziąć udział w żeglarskim wyścigu dookoła świata - Sunday Times Golden Globe. Bez doświadczenia, bez przygotowania, nie zbaczając z trasy musi przetrwać samotną podróż i wygrać wyścig. Donald za wszelką cenę chce osiągnąć sukces, którym zasłuży na podziw najbliższych. Wspierany przez ukochaną żonę i kibicujące mu dzieci wyrusza w niebezpieczną podróż. Na co zdobędzie się, by wygrać z żywiołem i nie zawieść tych, na których najbardziej mu zależy?

NOWOŚĆ

Dziedzictwo. Hereditary

Kategoria:
horror
Grupa wiekowa:
15
Czas trwania:
123 minut
Każda rodzina ma swoje sekrety. Niektóre wiodą prosto do piekła. Śmierć Ellen, seniorki rodziny Grahamów, nie mogła być dla nikogo zaskoczeniem. Natomiast to, co nastąpiło po niej, dla wszystkich było szokiem. Rodzina Annie, córki Ellen, wkrótce po pogrzebie zaczyna doświadczać niepokojących zjawisk. Początkowo tłumaczy je sobie żałobą i przemęczeniem, ale wkrótce zdarzenia przybierają tak tragiczny i potworny obrót, że jasnym staje się, iż na rodzinie Grahamów ciąży mroczne dziedzictwo. Co takiego wydarzyło się w życiu Ellen, że teraz zapłacić musi za to jej rodzina? Odkrycie tej prawdy nikomu nie przyniesie spokoju…

Aktualności

Kino Nowa Fala obchodzi swoje pierwsze urodziny!

16 czerwca, w sobotę, świętujemy pierwsze urodziny Kina Nowa Fala. Dziękujemy, że jesteście i chcecie razem z nami przeżywać filmowe emocje. Pierwszy rok był pełen wrażeń: tysiące wzruszeń, oklasków i niesamowitych filmowych historii. Za nami ponad 1 000 seansów, 120 tytułów filmowych i prawie 50 000 sprzedanych biletów.

Avengers: Wojna bez granic w Kinie Nowa Fala!

"Avengers: Wojna bez granic" bije rekordy popularności na całym świecie. Spektakularne starcie na śmierć i życie, obejmujące cały świat bohaterów Marvel Studios. Avengersi ramię w ramię z superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny.

więcej aktualności