Filmy

PREMIERA

Pierwsza gwiazdka

Kategoria:
animacja, familijny
Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
86 minut
Mały, odważny osiołek o imieniu Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia...

PREMIERA

Najlepszy

Kategoria:
biograficzny, dramat
Grupa wiekowa:
15
Czas trwania:
109 minut
Nowy film reżysera kinowego hitu „Bogowie” - Łukasza Palkowskiego. Twórca tym razem znów sięga po życiorys niezwykłej osoby. Człowieka, który udowodnił, że prawdziwi bohaterowie nie boją się upadać i potrafią podnieść się z największego dna.

NOWOŚĆ

Pierwszy śnieg

Kategoria:
dramat, kryminał
Grupa wiekowa:
15
Czas trwania:
119 minut
Michael Fassbender (seria „X-Men”), Rebecca Ferguson („Mission: Impossible. Rogue Nation”, „Life”), Charlotte Gainsbourg („Dzień Niepodelgłości 2”, „Melancholia”) i laureat Oscara J.K. Simmons („Whiplash”) w trzymającym w napięciu thrillerze „Pierwszy śnieg”.

NOWOŚĆ

Emotki. Film

Kategoria:
animacja, familijny
Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
91 minut
Wszyscy mamy emocje. Okazuje się, że mają je także… emotikony. Animowana komedia zabierze nas do sekretnego świata naszych telefonów. Czeka nas mnóstwo, cóż, emocji właśnie i przygód, jakie tylko możemy sobie wyobrazić, zaglądając do naszych telefonów.

NOWOŚĆ

Thor: Ragnarok

Kategoria:
fantasy, przygodowy
Grupa wiekowa:
12
Czas trwania:
130 minut
Kontynuacja przebojów „Thor” i „Thor. Mroczny świat”. Na ekran wracają Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Idris Elba i Sir Anthony Hopkins. Świetną obsadę dopełnią Cate Blanchett i Mark Ruffalo, który wciela się w kolegę Thora z ekipy Avengers – Bruce’a Bannera bardziej znanego jako Hulk.

HIT

Listy do M. 3

Kategoria:
komedia rom.
Czas trwania:
110 minut
Bohaterowie przebojów "Listy do M." i "Listy do M.2" powracają! Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. "Listy do M. Czas niespodzianek" opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

FILM POLSKI

Dwie korony - KINO SENIORA

Kategoria:
biograficzny
Grupa wiekowa:
13
Czas trwania:
92 minut
Kino Nowa Fala zaprasza na kino seniora z filmem "Dwie korony" w dniach 18 i 19 listopada. Na seanse dostępne będą bilety seniora (60+) w cenie 12 zł. 

Aktualności

Gdy słabość staje się siłą

Najlepszy to nowy film reżysera kinowego hitu Bogowie - Łukasza Palkowskiego. Twórca tym razem znów sięga po życiorys niezwykłej osoby. Człowieka, który udowodnił, że prawdziwi bohaterowie nie boją się upadać i potrafią podnieść się z największego dna.

"Listy do M. 3" bije rekordy!

Seria komedii romantyczno-świątecznych Listy do M. bije kolejne rekordy! Trzecią i zarazem najnowszą odsłonę tego przebojowego cyklu zobaczyło po pierwszym weekendzie łącznie z pokazami przedpremierowymi aż 775 817 widzów!

Kino Seniora 18-19 listopada

Już w najbliższy weekend zapraszamy wszystkich seniorów, i nie tylko, na kolejne seanse w ramach naszego cyklu filmowego - Kino Seniora. W sobotę, 18 listopada, o godz. 13:00 i niedzielę, 19 listopada, o godz. 14:00 odbędą się pokazy specjalne filmu biograficznego Michała Kondrata "Dwie korony" opartego na życiu Maksymiliana Kolbe...

więcej aktualności