Filmy

Spider-man: Daleko od domu

Kategoria:
akcja, przygodowy
Grupa wiekowa:
12
Czas trwania:
135 minut
Peter Parker powraca jako Spider-Man. Nasz superbohater z sąsiedztwa przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. A jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.

Król Lew

Kategoria:
animacja, familijny
Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
118 minut
Pośród afrykańskiej sawanny przychodzi na świat jej przyszły król. Mały Simba uwielbia swojego ojca, króla Mufasę. Jednak nie wszyscy są szczęśliwi z pojawienia się młodego lwiątka. Dawny następca tronu, Skaza, ma swoje plany dotyczące przyszłości Lwiej ziemi. W efekcie Simba opuszcza swoją rodzinę. Żyjąc na wygnaniu musi dorosnąć i, z pomocą zaskakującej dwójki przyjaciół, nauczyć się jak odebrać to, co jest mu należne.

Rocketman

Kategoria:
biograficzny
Grupa wiekowa:
15
Czas trwania:
125 minut
Niezwykły, odważny musical o życiu i przełomowych chwilach w karierze sir Eltona Johna, jednej z największych gwiazd popu wszech czasów.

Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Kategoria:
animacja, familijny
Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
96 minut
Druga część wielkiego przeboju „Sekretne życie zwierzaków domowych". Pierwsza część cieszyła się na całym świecie gigantyczną popularnością, ściągając do kin tłumy widzów. Zachwytu nie kryli także krytycy filmowi. Poznamy dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie.

Topielisko. Klątwa La Llorony

Kategoria:
horror
Grupa wiekowa:
15
Czas trwania:
135 minut
La Llorona. Płacząca kobieta. Przerażająca zjawa uwięziona między Niebem i Piekłem, skazana na okrutny los, który przypieczętowała własnymi czynami. Samo wymienienie jej imienia wzbudzało postrach na całym świecie od pokoleń. Za życia utopiła własne dzieci w szale zazdrości, po czym rzuciła się za nimi w rzeczne odmęty, płacząc z bólu. Teraz jej łzy są wieczne.

Podły, okrutny, zły

Kategoria:
dramat, thriller
Grupa wiekowa:
15
Czas trwania:
108 minut
Prawdziwa historia seryjnego mordercy Teda Bundy'ego (w tej roli doskonały Zac Effron), którego zbrodnie wstrząsnęły Ameryką w latach 70-tych.

Green Book

Kategoria:
dramat, komedia obyczajowa
Grupa wiekowa:
12
Czas trwania:
130 minut
Wybitny muzyk jazzowy zatrudnia jako swojego szofera byłego bramkarza z nowojorskiego klubu nocnego i wspólnie wyruszają w trasę koncertową. Wyprawa na Głębokie Południe USA da początek niewiarygodnej przyjaźni, która połączy dwa z pozoru nieprzystające do siebie światy.

Aktualności

"Sekretne życie zwierzaków domowych 2" w Kinie Nowa Fala

Już od 28 czerwca w Kinie Nowa Fala, druga część przezabawnej animacji "Sekretne życie zwierzaków domowych 2". W nowej części poznamy dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie.

Drugie urodziny Kina Nowa Fala

W niedzielę 16 czerwca Kino Nowa Fala obchodzi swoje drugie urodziny. Z tej okazji od piątku, 14 czerwca rusza urodzinowy weekend, podczas którego widzów czeka szereg niespodzianek i atrakcji. Bilety na seanse w specjalnych, urodzinowych cenach już od 2 złotych. W niedzielę 16 czerwca o godzinie 20:00 uroczysta celebracja urodzin, a po niej

więcej aktualności