Filmy

PREMIERA

Player One

Kategoria:
akcja, sci-fi
Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
138 minut
Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OAZIE, ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej stworzonym przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya.

HIT NOWOŚĆ

Tomb Raider

Kategoria:
akcja, przygodowy
Grupa wiekowa:
12
Czas trwania:
122 minut
Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika, który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u podnóży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera?

FAMILIJNY NOWOŚĆ

Luis i Obcy

Kategoria:
animacja, familijny
Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
80 minut
12-letni Luis czuje się samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie.

NOWOŚĆ

Maria Magdalena

Kategoria:
dramat
Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
120 minut
„Maria Magdalena” to głęboko ludzkie spojrzenie na jedną z najbardziej tajemniczych i zarazem najbardziej niezrozumianych kobiet wszech czasów.

HIT

Do zakochania jeden krok

Kategoria:
komedia rom.
Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
111 minut
Komedia o tym, że nigdy nie jest za późno na zmiany, a szczęście można odnaleźć w najmniej spodziewanych sytuacjach!

HIT

Czerwona Jaskółka

Kategoria:
thriller
Grupa wiekowa:
16
Czas trwania:
140 minut
Dominika Jegorowa zmuszona zostaje do przyjęcia roli „jaskółki”, uwodzicielki na usługach rosyjskich służb specjalnych.

HIT

Trzy billboardy za Ebbing, Missouri

Kategoria:
dramat
Grupa wiekowa:
12
Czas trwania:
115 minut
Małe miasteczko na amerykańskiej prowincji. Od morderstwa córki Mildred Hayes upłynęło kilka miesięcy, a lokalna policja nadal nie wpadła na trop sprawcy. Zdeterminowana kobieta decyduje się na śmiałe posunięcie: wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka i maluje na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do szanowanego przez lokalną społeczność szefa policji, szeryfa Williama Willoughby’ego. Gdy do akcji wkracza zastępca szeryfa, posterunkowy Dixon – niezrównoważony, porywczy maminsynek, któremu zarzuca się zamiłowanie do przemocy – starcie między Mildred Hayes a lokalnymi siłami porządkowymi przeradza się w otwartą wojnę.

WKRÓTCE

Deadpool 2

Kategoria:
akcja, komedia
Grupa wiekowa:
15
Czas trwania:
117 minut
Oszpecony w wyniku śmiertelnie groźnego ataku bydła podkuchenny ze stołówki zakładowej (Wade Wilson) nie cofnie się przed niczym, by spełnić największe marzenie swego życia – chce zostać wybrany najseksowniejszym barmanem miejscowej sieci barów mlecznych i udowodnić, że jeszcze się taki nie narodził, który mógłby mu nadmuchać w kakao. Walczy przy tym o odzyskanie utraconego poczucia smaku i skradzionego kondensatora strumienia, stawiając czoło wojownikom ninja, japońskim gangsterom spod znaku yakuzy i sforze agresywnych seksualnie czworonogów. Przemierzając kulę ziemską, odkrywa siłę rodziny, przyjaźni i pikantny smak przygody, a przy okazji zdobywa pożądany puchar dla Najlepszego Kochanka Świata.

FAMILIJNY

Piotruś Królik

Kategoria:
animacja, komedia
Grupa wiekowa:
b.o.
Czas trwania:
93 minut
Fantastyczne przygody jedynego takiego na świecie – złośliwego Piotrusia Królika!

WKRÓTCE

Twarz

Kategoria:
dramat
Grupa wiekowa:
15
Czas trwania:
91 minut
Współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą, jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym.

Aktualności

Niedziela? U nas otwarte!

U nas otwarte! Spędź rodzinną niedzielę razem z nami! W naszym repertuarze między innymi kosmiczna animacja "Luis i Obcy". Bilety możesz zamówić online: http://kino.gizycko.pl/film/160

EXTRA ŚRODA: "Twarz"

Już jutro, 11 kwietnia o godzinie 18:00 zapraszamy na pokaz najnowszego filmu Małgorzaty Szumowskiej "Twarz", w ramach cyklicznej Extra Środy.

więcej aktualności